+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11238 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Biura Podróży Biuro Podróży Good Holiday Kędzierzyn-Koźle

Jesteśmy Agencją Turystyczną z Kędzierzyna - Koźla. Współpracujemy z Biurami Podróży - pośrednicząc w sprzedaży ich ofert. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór ofert, dostosowanych do wieku, upodobań oraz zasobności portfela!! Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości wyjazdy autokarowe, samolotem, pociągiem, czy z dojazdem własnym. Na Naszej stronie internetowej www.goodholiday.turystyka.net znajdą Państwo duży wybór: - pobytów wypoczynkowych - imprez objazdowych - wycieczek jednodniowych - pielgrzymek - obozów i kolonii - wypraw ( trampingi, trekkingi ) - pobytów leczniczych i zdrowotnych - wyjazdów językowych - wyjazdów narciarskich - inne Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami, dokonywania rezerwacji przez Naszą stronę, bądź bezpośrednio w siedzibie biura
Oferta z dnia: 2009-04-24
Województwo opolskie
Adres: Aleja Jana Pawła II 8
Miejscowosc: Kędzierzyn-Koźle
Telefon stacjonarny: 077 481 00 75
Telefon komórkowy: 669 965 200
Fax: 077 481 00 75
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Opinie

Inne Biura Podróży w tym województwie

z dnia 2009-04-24 Biura Podróży Kędzierzyn-Koźle » Kędzierzyn-Koźle Ogłoszenia turystyczne Kędzierzyn-Koźle Jesteśmy Agencją Turystyczną z Kędzierzyna - Koźla. Współpracujemy z Biurami Podróży - pośrednicząc w sprzedaży ich ofert. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór ofert, dostosowanych do wieku, upodobań oraz zasobności portfela!! Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości wyjazdy autokarowe, samolotem, pociągiem, czy z dojazdem własnym. Na Naszej stronie internetowej
Województwo: opolskie
więcej »