+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11212 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Organizacja imprez SG-SPORT Szklarska Poręba

Zapraszamy do Naszej Wypożyczalni w Szklarskiej Porębie. W ofercie nowe rowery górskie męskie, damskie, dziecięce, foteliki i przyczepki dla dzieci i nosidełka turystyczne. W ofercie skutery dwuosobowe na które nie wymagane jest prawo jazdy a dla chcących zasmakować adrenaliny polecamy Quady i Buggy zarejestrowane i ubezpieczone i ciekawe urozmaicone trasy. Prowadzimy również serwis rowerów. Wiecej na www.sgsport.com.pl tel 504 566 055 Oferta również dla grup, możliwy transport. Zima zapraszamy do wypożyczalni nart i snowboardów, nauka jazdy, serwis.

Oferta z dnia: 2010-05-16
Obiekt otwarty: cały rok
Województwo dolnośląskie
Adres: wzgórze padrewskiego 5 Szklarska Poręba
Miejscowosc: Szklarska Poręba
Telefon komórkowy: 504566055
Strona internetowa: www.sgsport.com.pl
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Inne Organizacja imprez w tym województwie

z dnia 2010-05-16 Organizacja imprez Szklarska Poręba » Szklarska Poręba Ogłoszenia turystyczne Szklarska Poręba Zapraszamy do Naszej Wypożyczalni w Szklarskiej Porębie. W ofercie nowe rowery górskie męskie, damskie, dziecięce, foteliki i przyczepki dla dzieci i nosidełka turystyczne. W ofercie skutery dwuosobowe na które nie wymagane jest prawo jazdy a dla chcących zasmakować adrenaliny polecamy Quady i Buggy zarejestrowane i ubezpieczone i ciekawe urozmaicone trasy. Prowadzimy
Województwo: dolnośląskie
więcej »
z dnia 2012-10-02 Organizacja imprez Wrocław » Wrocław Ogłoszenia turystyczne Wrocław Organizujemy wycieczki dla grup zorganizowanych takich jak instytucje, zakłady pracy, stowarzyszenia, szkoły. W naszej ofercie imprezy dla rodzin z dziećmi pod hasłem Mama, tata i ja.
Województwo: dolnośląskie
więcej »