+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11213 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Organizacja imprez WyjątkowyPrezent.pl Warszawa

Ogłoszenia turystyczne Warszawa
Oferujemy prezenty w formie przeżyć takich jak lot szybowcem, skoki spadochronowe, quady, terenówki, naukę nurkowania, masaże, naukę tańca i wiele wiele innych. Zapraszamy do odwiedzin na stronie www.wyjatkowyprezent.pl w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą. Wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe prezenty.
Oferta z dnia: 2007-10-08
Udogodnienia w obiekcie: Akceptacja kart płatniczych, Bilard, Boisko, Konie, Kort tenisowy, Odnowa biologiczna, Sauna, Solarium, Wędkowanie,
Województwo mazowieckie
Adres: Okólnik 11a/41
Miejscowosc: Warszawa
Telefon stacjonarny: 22-4282800
Strona internetowa: www.wyjatkowyprezent.pl
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Opinie

ff45f4g lingerie get the best product

Inne Organizacja imprez w tym województwie

z dnia 2006-11-02 Organizacja imprez Warszawa » Warszawa Ogłoszenia turystyczne Warszawa Ineva Visage poza szeroką gamą artykułów i upominków reklamowych, świątecznych, innych nietypowych, oferuje Państwu organizacji imprez dla dzieci i młodzieży wraz z odzieżą reklamową i gadżetami. Wykonujemy nadruki logo firm. www.ineva.waw.pl ineva@ineva.waw.pl
Województwo: mazowieckie
więcej »
z dnia 2007-10-08 Organizacja imprez Warszawa » Warszawa Ogłoszenia turystyczne Warszawa Oferujemy prezenty w formie przeżyć takich jak lot szybowcem, skoki spadochronowe, quady, terenówki, naukę nurkowania, masaże, naukę tańca i wiele wiele innych. Zapraszamy do odwiedzin na stronie www.wyjatkowyprezent.pl w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą. Wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe prezenty.
Województwo: mazowieckie
więcej »