+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11212 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Organizacja imprez » wielkopolskie

1
2013-04-11 Organizacja imprez » ofery turystyczne Organizujemy ze znajomymi rejs w Grecji w maju 2013 (04-11.05.2013). Super cena LAST MINUTE 250 EUR!! Mamy 4 wolne miejsca. Trasa jest bardzo atrakcyjna, bo płyniemy z Santorini do Aten. Po drodze odwiedzimy takie wyspy jak: Folegrandos, Milos i Hydra. Płyniemy nowym,komfortowym jachtem Hanse 400, który posiada 3 wygodne kabiny, 2 toalety, i bimini obejmujące cały kokpit, zapewniające
Województwo:

więcej »
2012-11-10 Organizacja imprez » Poznań  oferty turystyczne Poznań Dysponujemy jeszcze kilkoma miejscami na lutowy mecz FC Barcelona - Sewilla FC, który odbędzie się na Camp Nou w II połowie lutego. Trzon grupy jest już zebrany, zatem wyjazd jest potwierdzony. W cenie 4 noclegi w hotelu 4****, 4 śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, przelot. Więcej na: http://www.misjatravel.pl/polecamy-133
Województwo:

więcej »
1