+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11214 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Przewodnicy Gdańsk

Od 11 lat pracuję z grupami polskojęzycznymi oraz angielskojęzycznymi. jako, że prowadzę działalność gospodarczą - wystawiam rachunki. Mam uprawnienia na Gdańsk z okolicami, Malbork, Toruń, całe województwo warmińsko-mazurskie, oraz pomorskie, jestem pilotem wycieczek. Oprowadzam - zarażając fascynacją miejscami zwiedzanymi. Moje grupy często do mnie wracają, by zwiedzać dalej i więcej. Moją dewizą jest "zauroczenie miejscem zwiedzanym".
Oferta z dnia: 2009-03-27
Województwo pomorskie
Miejscowosc: Gdańsk
Telefon komórkowy: 608383536
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Opinie

yolo สล็อต123 Support all mobile phone systems, both android and IOS systems.
jj สมัครสมาชิก 123LUCKY wish you luck-
dgergr fgwnjfgeih bikini 2h3r
Angel17 What an interesting post. This is so cool! https://www.waketreeremoval.com

Inne Przewodnicy w tym województwie

z dnia 2009-03-27 Przewodnicy Gdańsk » Gdańsk Ogłoszenia turystyczne Gdańsk Od 11 lat pracuję z grupami polskojęzycznymi oraz angielskojęzycznymi. jako, że prowadzę działalność gospodarczą - wystawiam rachunki. Mam uprawnienia na Gdańsk z okolicami, Malbork, Toruń, całe województwo warmińsko-mazurskie, oraz pomorskie, jestem pilotem wycieczek. Oprowadzam - zarażając fascynacją miejscami zwiedzanymi. Moje grupy często do mnie wracają, by zwiedzać dalej i więcej. Moją
Województwo: pomorskie
więcej »
z dnia 2012-05-05 Przewodnicy Gdańsk, Gdynia, Sopot » Gdańsk, Gdynia, Sopot Ogłoszenia turystyczne Gdańsk, Gdynia, Sopot Zacumuj w Trójmieście. Licencjonowani przewodnicy po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Jesteśmy zaprzyjaźnioną grupą przewodników po Trójmieście. Należymy do PTTK. Łączy nas pasja, nieustanna chęć poszerzania naszej wiedzy i poczucie humoru. Jesteśmy kompetentni i solidni. Zapraszamy razem z nami na wycieczki po Gdańsku, Gdyni i Sopocie!
Województwo: pomorskie
więcej »